[ Részletes keresés ]   magyar   english
  AUKCIÓK
Orosz gyufacimke / Russian match label R! 7 x 11 cm
Azonosító: 159539   |  Állapot: Lezárult   |  Terméket látták eddig 4768
FőKategória : Antikvitás > Gyufacimke
Venni vagy Eladni akarsz? Regisztrálj ...most
Nyomtatási nézet Megfigyeltekhez teszem

Jelenlegi Ár -
Induló ár 600 HUF (=2.034 USD = 1.8462 EUR)
Mennyiség 1
Ajánlatok 0

Ha már van regisztrációd itt beléphetsz és licitálhatsz.

Hely : 2471, Fejér
Ország : Hungary
Hátralévő idő :
Lezárult
Indulás : 2020.Oct.16 19:57:17
Lezárás : 2020.Dec.06 18:57:17
Nyertes(ek) NINCS
Jelenleg az aukciót figyelemmel kiséri 0 felhasználó
Eladó adatai
lacy74 (162) GMSG_VERIFIED_BIDDER Ellenőrzött vásárló
Regisztrálás 2014.Aug.29
Hungary

Értékelés 100.00%
162
0
0
0
0
Értékelések

Leírás
aranyozott nagy méretű R!
with golden folie
Képek
Válassz egy képet

Kép nagyítása

Szállítás

Szállítási feltételek Vásárló fizeti
Eladó külföldre is küld
Szállítási és fizetési részletek

Magyarországra ajánlott levél : 450 Ft. Europa, Oversee registered letter : 5 USD Combined shipping !
Biztosítás -
Szállítás módja előre utalás + postai szállítás

Készpénzes fizetések
Készpénz (cash)
Készpénz (cash)
Átutalás (Bank transfer)
Átutalás (Bank transfer)

Kérdezd az Eladót
Lépj be vagy regisztrálj, ha kérdezni akarsz az eladótól.

1974 Carte Maximum , KGST CM
1974 Carte Maximum , KGST CM
Induló ár : 300 HUF
Jelenlegi Ár : -
Vége : 2021.Oct.16 20:38:34
1968 FDC , Festmények IV.
1968 FDC , Festmények IV.
Induló ár : 150 HUF
Jelenlegi Ár : -
Vége : 2021.Oct.16 20:28:13
1968 FDC , Kodály Zoltán , ajánlott futott
Induló ár : 300 HUF
Jelenlegi Ár : -
Vége : 2021.Oct.16 20:28:13
Ó-GYALLA , E2.2 , Gudlin 150 pont 1850-1871
Induló ár : 2.000 HUF
Jelenlegi Ár : -
Vége : 2021.Jan.23 13:07:14
1936 Bozó Gyula " UT REGNET " 2 fillér 25-ös  ív **
Induló ár : 2.000 HUF
Jelenlegi Ár : -
Vége : 2021.Jan.22 21:32:25

A terméket , lacy74 , tette fel, és vállal minden leírt információért felelősséget.