[ Részletes keresés ]   magyar   english
  AUKCIÓK
Orosz gyufacimke / Russian match label R! 7 x 11 cm
Azonosító: 159440   |  Állapot: Lezárult   |  Terméket látták eddig 4156
FőKategória : Antikvitás > Gyufacimke
Venni vagy Eladni akarsz? Regisztrálj ...most
Nyomtatási nézet Megfigyeltekhez teszem

Jelenlegi Ár -
Induló ár 600 HUF (=2.034 USD = 1.8462 EUR)
Mennyiség 1
Ajánlatok 0

Ha már van regisztrációd itt beléphetsz és licitálhatsz.

Hely : 2471, Fejér
Ország : Hungary
Hátralévő idő :
Lezárult
Indulás : 2020.Oct.16 19:47:43
Lezárás : 2020.Dec.06 18:47:43
Nyertes(ek) NINCS
Jelenleg az aukciót figyelemmel kiséri 0 felhasználó
Eladó adatai
lacy74 (162) GMSG_VERIFIED_BIDDER Ellenőrzött vásárló
Regisztrálás 2014.Aug.29
Hungary

Értékelés 100.00%
162
0
0
0
0
Értékelések

Leírás
aranyozott nagy méretű R!
with golden folie
Képek
Válassz egy képet

Kép nagyítása

Szállítás

Szállítási feltételek Vásárló fizeti
Eladó külföldre is küld
Szállítási és fizetési részletek

Magyarországra ajánlott levél : 450 Ft. Europa, Oversee registered letter : 5 USD Combined shipping !
Biztosítás -
Szállítás módja előre utalás + postai szállítás

Készpénzes fizetések
Készpénz (cash)
Készpénz (cash)
Átutalás (Bank transfer)
Átutalás (Bank transfer)

Kérdezd az Eladót
Lépj be vagy regisztrálj, ha kérdezni akarsz az eladótól.

1968 FDC , Téli Olimpia Grenoble ajánlott ,  futott
Induló ár : 300 HUF
Jelenlegi Ár : -
Vége : 2021.Oct.16 20:28:13
1976 CM , Tiziano Vecellio : Flora
Induló ár : 300 HUF
Jelenlegi Ár : -
Vége : 2021.Oct.16 20:38:34
1968 FDC , Festmények IV. blokk futott ajánlott levélen
Induló ár : 300 HUF
Jelenlegi Ár : -
Vége : 2021.Oct.16 20:28:13
Győr Rábaparti részlet  ( post. ) ( EK )
Induló ár : 900 HUF
Jelenlegi Ár : -
Vége : 2021.Oct.16 20:36:09
1968 FDC , Madarak VI.
1968 FDC , Madarak VI.
Induló ár : 200 HUF
Jelenlegi Ár : -
Vége : 2021.Oct.16 20:28:13

A terméket , lacy74 , tette fel, és vállal minden leírt információért felelősséget.