[ Részletes keresés ]   magyar   english
  AUKCIÓK
A Magyar díjjegyes postai nyomtatványok katalógusa 1983
Azonosító: 159096   |  Állapot: Nyilvános   |  Terméket látták eddig 46276
FőKategória : Bélyeg > Szakirodalom
Venni vagy Eladni akarsz? Regisztrálj ...most
Nyomtatási nézet Megfigyeltekhez teszem

Mennyiség 1

1.500 HUF
[ ValutaVáltó ]

Ha már van regisztrációd itt beléphetsz és licitálhatsz.

Hely : 2471, Fejér
Ország : Hungary
Hátralévő idő :
3 nap, 0 ó 4 p 33s
Indulás : 2020.Jan.24 10:39:56
Lezárás : 2021.Jan.23 10:39:56
Jelenleg az aukciót figyelemmel kiséri 0 felhasználó
Eladó adatai
lacy74 (162) GMSG_VERIFIED_BIDDER Ellenőrzött vásárló
Regisztrálás 2014.Aug.29
Hungary

Értékelés 100.00%
162
0
0
0
0
Értékelések

Leírás
Állapot a kép alapján, könyv borítója sérült
Képek
Válassz egy képet

Kép nagyítása

Szállítás

Szállítási feltételek Vásárló fizeti
Eladó külföldre is küld
Szállítási és fizetési részletek

Csak ajánlott levélben postázok ! Megnyert tételek összevárhatóak ! Magyarországra ajánlott levélként 450 Ft. Külföld ajánlott levélként 1500 Ft. Just in registered letter ! Combined shipping ! Shipping cost to Hungary 1,5 USD Shipping cost worldwide 5 USD
Biztosítás -
Szállítás módja előre utalás + postai szállítás

Készpénzes fizetések
Készpénz (cash)
Készpénz (cash)
Átutalás (Bank transfer)
Átutalás (Bank transfer)
PAYPAL
PAYPAL

Kérdezd az Eladót
Lépj be vagy regisztrálj, ha kérdezni akarsz az eladótól.

Karácsony ( **) (T2) , M652
Karácsony ( **) (T2) , M652
Induló ár : 150 HUF
Jelenlegi Ár : -
Vége : 2021.Oct.16 20:36:09
1975 Carte Maximum , Tarr Imre CM
Induló ár : 200 HUF
Jelenlegi Ár : -
Vége : 2021.Oct.16 20:38:34
Máriaremete Kegytemplom ( post. ) ( EK)
Induló ár : 900 HUF
Jelenlegi Ár : -
Vége : 2021.Oct.16 20:36:09
Győr Rábaparti részlet  ( post. ) ( EK )
Induló ár : 900 HUF
Jelenlegi Ár : -
Vége : 2021.Oct.16 20:36:57
IGLÓ , E2.2 , Gudlin 200 pont 1850-1871
Induló ár : 3.000 HUF
Jelenlegi Ár : -
Vége : 2021.Jan.23 12:13:09

A terméket , lacy74 , tette fel, és vállal minden leírt információért felelősséget.